Iskolavezetés

Földesi Judit igazgató
Csőke Ágnes igazgatóhelyettes
Tóth Éva igazgatóhelyettes

Tanári kar

Az egyéni fogadó órák időpontjára a 30/4388053-as telefonszámon szükséges bejelentkezni.

Szak Fogadó órájának időpontja
Augusztinyi Gyula technika – informatika péntek 10.00-11.00
Augusztinyiné Nagy-Balázs Szilvia tanító – hitoktató hétfő 11.00-12.00
Banicsné Takács Katalin német – biológia kedd 10.45-11.45
Benedekné Kékesi Tünde tanító – fejlesztő-differenciáló szakpedagógus csütörtök 8.45-9.45
Bognár Edit biológia – földrajz – fejlesztőpedagógus szerda 12.45-13.30
Csőke Ágnes tanító hétfő 8.00-9.00
Décsy Judit tanító hétfő 10.00-10.45
Egyed Tihamér biológia – rajz – történelem csütörtök 9.00-10.00
Éles-Szamosi Petra magyar nyelv és irodalom – drámapedagógus csütörtök 12.45-13.30
Földesi Judit földrajz – biológia kedd 9.00-10.00
Gosztola Barbara tanító – drámapedagógus péntek 11.50-12.35
Hegedüs Csabáné tanító csütörtök 11.45-12.45
Horváth Ágnes tanító péntek 16.15-17.00
Horváth-Klász Karola testnevelés hétfő 9.55-10.40
Katonáné Rosta Hedvig tanító – drámapedagógus csütörtök 12.45-13.30
Kissné Varga Erika biológia – technika – kémia kedd 11.40-12.40
Kovácsné Bajzik Judit tanító – olasz nyelvoktató péntek 10.55-11.40
Lázár Gábor angol – német kedd 10.50-11.40
Lukács Rita tanító – angol péntek 9.50-10.45
Megyei Zsuzsanna matematika – ének-zene kedd 10.55-11.40
Molnár Erzsébet matematika – technika péntek 10.00-10.50
Murmann-né Nagy-Pál Anasztázia tanító – tánc- és drámapedagógus szerda 16.15-17.00
Némethné Kaszás Judit testnevelés hétfő 16.00-17.00
Palágyiné Szőnyi Judit ének-zene – népművelő kedd 8.45-9.45
Dr. Polgárné Posch Judit magyar – történelem hétfő 11.50-12.35
Polgárné Varga Erika matematika – informatika – földrajz hétfő 10.00-10.45
Sári Tünde könyvtár – orosz – magyar hétfő 11.50-12.35
Dr. Sipőczné Miglierini Guiditta magyar nyelv és irodalom kedd 9.55-10.40
Stubán Borbála angol – történelem
Szabóné Balogh Irén tanító kedd 10.00-10.45
Tarr Jusztina tanító – angol
Tihanyiné Gergely Cecília tanító kedd 8.45-9-45
Tóth Éva biológia – földrajz – fejlesztőpedagógus hétfő 14.00-15.00
Tóth Imréné tanító kedd 11.00-12.00
Vajdáné Csite Katalin tanító – német nyelvoktató kedd 16.15-17.15
Végh Andrea tanító szerda 12.40-13.25
Vida Bence testnevelés hétfő 12.45-13.30
Vidáné Lóth Katalin tanító kedd 16.15-17.00

Pedagógus munkát segítő

Decsné Imre Andrea iskolatitkár
Vasváriné Szabó Andrea pedagógiai asszisztens

Technikai személyzet

Domoszlay Andrea – gondnok
Balogh Istvánné
Horváth László
Nagy Miklósné
Németh Andrea
Tolnai Ferencné