Tiszán innen – Dunán túl országos
népdaléneklési verseny XVI.
“Szép Zalában születtem…” megyei fordulója

2018. 04. 13.

Gyenesdiás

2. aCINEGÉK

Ferenczi Flóra,
Kónya Lia,

Sárompek Panna,
Sóvári Hedvig,

Szabó Flóra,
Szabolcs Polla,

Vámosi Krisztina

arany minősítésFelkészítő tanár:
Palágyiné Szőnyi Judit
6. bKórász Márkkiemelt arany minősítésFelkészítő tanár:
Palágyiné Szőnyi Judit

József Attila szavalóverseny

2018. április 09.


7.A osztály


Krepsz Fanni

3. helyezés


Felkészítő tanár:
dr. Polgárné Posch Judit

Illyés Gyula területi szavalóverseny

2017.11.01.

Hévíz


7.A osztály


Tombor Kitti

3. helyezés


Felkészítő tanár:
dr. Polgárné Posch Judit

XIV. Gergely – napi Regionális Művészeti Fesztivál

Gyenesdiás

2018. március 10.

Képzőművészet


4.A osztály


Tóth Virág

2.helyezés

Felkészítő tanár:
Egyed Tihamér

Iparművészet

KIEMELT ARANY
MADÁRKÁK

Krepsz Fanni (7. a)
Varga Sára (7. a)
Hutóczki Zsófia (4. a)
Markó Hanna (2. b)
Vincze Virág (8. a)

Felkészítő tanár:
Bognár Edit
KIEMELT ARANY
SZŐTT TARISZNYA
Nagy Erik (6. b)
Felkészítő tanár:
Bognár Edit
EZÜST
CERUZATARTÓ
Varga Kata (2. b)
Bakurecz Hanna (3. b)
Felkészítő tanár:
Bognár Edit

Színjátszás

EZÜST MINŐSÍTÉS
Nagyegry színjátszó csoport

6., 7. 8. OSZTÁLYOS TANULÓK

Felkészítő tanár:
Éles-Szamosi Petra
EZÜST MINŐSÍTÉS
Kisegry színjátszó csoport
5.b OSZTÁLYOS TANULÓK
Felkészítő tanár:
Éles-Szamosi Petra
EZÜST MINŐSÍTÉS
Csipet
csapat

3.a és 4.a OSZTÁLYOS TANULÓK
Felkészítő tanár:
Éles-Szamosi Petra
KÜLÖNDÍJ
Vincze Virág
(8. a)
Pintér Izabell
(5. b)
Sánta Dóra
(3. a)
Felkészítő tanár:
Éles-Szamosi Petra

“Szép Zalában születtem” népdaléneklési verseny területi forduló

Gyenesdiás

2017. december 1.

Az arany minősítést elért tanulók továbbjutottak a tavasszal megrendezésre kerülő megyei népdaléneklési versenyre.

Cinegék énekegyüttes

(2. a)

Szabó Flóra, Szabolcs Polla, Kónya Lia, Vámosi Krisztina, Sóvári Hedvig,

Ferenczi Flóra, Sárompek Panna

arany minősítés Felkészítő tanár:

Palágyiné Szőnyi Judit

Tulipán énekegyüttes

(3. b)

Csönge Lola, Rákosi Bianka, Árvai Kiara, Bakurecz Hanna,

Oláh Barbara, Kovács Noémi, Bors Mónika

ezüst minősítés Felkészítő tanár:

Palágyiné Szőnyi Judit

Csillagvirágok énekegyüttes

(4. a)

Czibuly Anna Lili, Hutóczki Zsófia, Nagy Gréta, Sárompek Virág ezüst minősítés Felkészítő tanár:

Tóth Imréné

“Egrys pacsirták” csoport

(6.a)

Hajas Réka, Horváth Lara, Király Anna, Tóth Dorottya, üveges Kevin ezüst minősítés Felkészítő tanár:

Megyei Zsuzsanna

“Fülemülék” csoport

(7.a)

Ihász Kovács Csenge, Kiss Attila, Krepsz Fanni, Mándi Izabella,

Marton Barbara, Mészáros Laura, Tombor Kitti, Varga Sára

arany minősítés Felkészítő tanár:

Megyei Zsuzsanna

Szóló ének kategória

Czibulya Anna Lili (4. a) arany minősítés Felkészítő tanár:

Tóth Imréné

Hutóczki Zsófia (4. a) arany minősítés Felkészítő tanár:

Tóth Imréné

Nagy Gréta (4. a) arany minősítés Felkészítő tanár:

Tóth Imréné

Sárompek Virág (4. a) arany minősítés Felkészítő tanár:

Tóth Imréné

Farkas Lili Anna (6. b) arany minősítés Felkészítő tanár:

Palágyiné Szőnyi Judit

Kórász Márk (6. b) arany minősítés Felkészítő tanár:

Palágyiné Szőnyi Judit

Krepsz Fanni (7.a) arany minősítés Felkészítő tanár:

Megyei Zsuzsanna

Varga Sára (7.a) arany minősítés Felkészítő tanár:

Megyei Zsuzsanna

Kiss Attila (7.a) arany minősítés Felkészítő tanár:

Megyei Zsuzsanna