OLIMPICI GP 4.  Párbajtőr Bükfürdő Kupa 

2017. március 9-10-11

BÜK

GYERMEK  LEÁNY egyéni: 

PÁTRI MAJA (6.a) 2. hely (93 induló)

ÚJONC  FIÚ egyéni:   

KISS ATTILA   (7.a)  6. hely (107 induló)

NÉMETH ZÉTÉNY   (7.a)  13. hely (107 induló)

KALÓ ÁDÁM  (7.a)  14. hely (107 induló)

ÚJONC LEÁNY egyéni: (korosztályánál idősebb csoport):

PÁTRI MAJA (6.a) 15. hely (97 induló)

SERDÜLŐ   FIÚ  egyéni:   (korosztályánál idősebb csoport):

KISS ATTILA   (7.a)  17. hely (101 induló)

KALÓ ÁDÁM  (7.a) 41. hely (101 induló)

Felkészítő tanár: Borosné Eitner Kinga, BALATON VK

Megyei úszás diákolimpia

2018. február 5.

Zalaegerszeg

100 méteres hátúszás: 

TOMBOR ZÉNÓ (5.a) 2. hely

100 méteres mellúszás: 

TOMBOR ZÉNÓ (5.a) 2. hely

Terematlétika háziverseny Egry-KVDSE

2017. december 18.

 OLIMPICI GP 2.  Párbajtőr Szolnok Kupa 

2017. dec. 15-16-17

Szolnok

GYERMEK  LEÁNY egyéni: 

PÁTRI MAJA (6.a) 2. hely

ÚJONC  FIÚ egyéni:   

KISS ATTILA   (7.a)   3. hely

ÚJONC LEÁNY egyéni: (korosztályánál idősebb csoport):

PÁTRI MAJA (6.a) 28. hely

SERDÜLŐ   FIÚ  egyéni:   (korosztályánál idősebb csoport):

KALÓ ÁDÁM  (7.a) 22. hely

Felkészítő tanár: Borosné Eitner Kinga, BALATON VK

XXI.Területi Terematlétikai verseny Zala-Vas Megye
2017.december 3.
Kőszeg

     2.hely

Csapattagok:

Csahóczi Kamilla,

Sárompek Virág,

Bán Bianka,

Sólyom Bálint,

Lóth Levente,

Horváth Bálint

Felkészítő tanár: Némethné Kaszás Judit

WHC Holding kupa Atlétika Egyéni Országos Gyermek Sorozatverseny

2017. szeptember 29.

Zalaegerszeg

Csahóczi Kamilla 4. a 60 m síkfutás 1. hely és távolugrás 1. hely
Bán Bianka 4.a kislabdahajítás 2. hely
Solyom Bálint 4. a kislabdahajítás 1. hely
Horváth Szabolcs 4.a kislabdahajítás 3. hely
Tóth Benedek 4. a 60 m síkfutás 2. hely
Farkas Nikolett 6. b kislabdahajítás 2. hely

Felkészítő tanár: Némethné Kaszás Judit

Atlétika Területi Verseny Zala-Vas Megye

2017.október 7.

Zalaegerszeg

U11-es csapatunk 2. hely

Csahóczi Kamilla, Bán Bianka, Sárompek Virág, László Dávid 4. a osztály

Felkészítő tanár: Némethné Kaszás Judit

Atlétika Országos Ügyességi Csapatbajnokság

2017. október 14.

Budapest

Kislabdahajító csapat 3. hely

Bogdán László 8.b, Bogdán Patrik 6.b,
Horváth Szebasztián 7.b, Pétervári Márk 7.b, Páli Botond 8.b.

A fiúk a Megyei versenyt megnyerték és az országosra úgy kerültek be, hogy a megyei eredmények alapján benne voltak az első legjobb 8 eredményt elérő iskola között (100 iskola).

Felkészítő tanár: Némethné Kaszás Judit