RANOLDER SZÉPOLVASÓ VERSENY

2018. március 17. 

Eredmények


1.A osztály


Sánta Eszter

2. Helyezés


Felkészítő tanár:
Benedekné Kékesi Tünde


1.B osztály


Papp Vanda

2. Helyezés


Felkészítő tanár:
Gosztola Barbara


2.A. osztály


Ferenczi Flóra

2. Helyezés


Felkészítő tanár:
Csőke Ágnes


3.A osztály


Tóth András Sebestyén

2. Helyezés


Felkészítő tanár:
Murmann-né Nagy-Pál Anasztázia


4.B osztály


Kiss Róbert

1. Helyezés


Felkészítő tanár:
Szabó Balogh Irén

Herman Ottó Biológia Verseny

2018. április 14.  

Eredmények


8.A osztály


Klumzer István

7. Helyezés


Korponai Csanád

2. Helyezés


Felkészítő tanár:
Kissné Varga Erika


7.A osztály


Kaló Ádám

8. Helyezés


Felkészítő tanár:
Kissné Varga Erika
Tóth Éva

Teleki Pál földrajz-földtan verseny
megyei forduló

Eredmények


7.A osztály


Krepsz Fanni

7. helyezés


Felkészítő tanár:
Tóth Éva


7.B osztály


Salamon Zsiga

13. Helyezés


Felkészítő tanár:
Tóth Éva

Kalmár László matematika verseny

2018. március 24.  

Eredmények

Hevesy György Kémia verseny Zalaegerszeg

(megyei)

2018. március 23.  

Eredmények


8.A osztály


Klumzer István

8. Helyezés


Felkészítő tanár:
Kissné Varga Erika

Nyelvész verseny Zalaegerszeg

(megyei)

2018. március 23.  

Eredmények

Kenguru matematika verseny

2018. március 20.  

Eredmények

Körzeti helyesírási verseny

2018. március 14. 

Eredmények


3.A osztály


Sánta Dóra

2. Helyezés



Felkészítő tanár: Murmann-né Nagy-Pál Anasztázia


4.A osztály


Buzási Sára

1. Helyezés


Czibulya Anna Lili

1. Helyezés


Sárompek Virág

2.helyezés



Felkészítő tanár: Katonáné Rosta Hedvig

Bolyai Természettudományi Csapatverseny Budapest

2018. március 10. 

Országos Döntő-Eredmények


5.A osztály


Cápacsalik csapattagok:
Kaszás Péter
Gulyás Patrik Szilárd
Khern Ádám
Nagy Bence

13. Helyezés


Felkészítő tanár:
Bognár Edit


8.A osztály


Favágók:
Klumzer István
Vass Gábor
Szabolcs Soma Bálint Korponai Csanád

2. Helyezés


Felkészítő tanár:
Kissné Varga Erika
Földesi Judit
Vida Miklós

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny Zalaegerszeg

2017. március 03. 

Eredmények


8.A osztály


Vass Gábor

2. Helyezés
(országosra továbbjutó)



Felkészítő tanár:
Sári Tünde


5.A osztály


Nagy Bence

4. Helyezés



Felkészítő tanár:
Sári Tünde

Curie Kémia Emlékverseny Nagykanizsa

2018. február 24. 

Területi Eredmények


8.A osztály


Klumzer István

6. Helyezés



Felkészítő tanár:
Kissné Varga Erika


7.A osztály


Tombor Kitty

9. Helyezés



Felkészítő tanár:
Kissné Varga Erika

Természet Csodái Természetismereti Verseny Keszthely

2018. február 21. 

Eredmények


4.B osztály


Kiss Róbert

Különdíj


Kánnár Ádám


Különdíj


Felkészítő tanár:
Szabóné Balogh Irén


8.A osztály


Korponai Csanád

2.helyezés


Klumzer István


5.helyezés


Felkészítő tanár:
Kissné Varga Erika

Bolyai Természettudományi Csapatverseny Dél-Dunántúli régió

2018. február 20. 

Dél-Dunántúli régióEredmények


8.A osztály


Favágók:
Klumzer István
Vass Gábor
Szabolcs Soma Bálint Korponai Csanád

1. Helyezés


Felkészítő tanár:
Kissné Varga Erika


5.A osztály


Cápacsalik csapattagok:
Kaszás Péter
Gulyás Patrik Szilárd
Khern Ádám
Nagy Bence

1. Helyezés
(országos döntős)


Felkészítő tanár:
Bognár Edit


5.B osztály


Agymanók csapattagok:
Adorján Kristóf
Berényi Dénes Mihály
Palkovics Tamás Tibor
Vincze Vivien

9. Helyezés


Felkészítő tanár:
Bognár Edit


6.A osztály


Zalaton csapattagok:
Kőszegi Kornél
Hajas Réka
Horváth Lara
Móricz Diána

4. Helyezés


Felkészítő tanár:
Kissné Varga Erika


6.B osztály


OkosKosok csapattagok:
Horváth Ronaldó János
Kórász Márk
Markó Dániel
Tombor László




Felkészítő tanár:
Kissné Varga Erika


7.A osztály


Nyerő négyes:
Kiss Attila
Salamon Zsigmond
Tombor kitti
Varga Sára

2. Helyezés


Felkészítő tanár:
Tóth Éva


7.A osztály


Mars:
Ihász-Kovács Csenge
Mészáros Laura
Kiss Gergely
Krepsz Fanni

4. Helyezés


Felkészítő tanár:
Tóth Éva

Integrált Internetes Informatikaverseny

Munkácsy Szakközépiskola, Zalaegerszeg 

Eredmények

1. helyezett

Krepsz Fanni 7.a osztály

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Országos döntő, 2017. december 9. 

Eredmények

8. osztály
Különdíj
TörtetőkHorváth Zoltán,
Matyi Dorina,
Szabolcs Soma,
Vass Gábor
Felkészítő tanár:
Sári Tünde
4. osztály
5. helyezés
Agyacska
Manócska
Buzási Sára,
Czibulya Anna Lili,
Ferenczi Zsombor,
Szabó Mátyás
Felkészítő tanár:
Katonáné Rosta Hedvig

Körzeti helyesírási verseny

2017. november 29. 

Eredmények

4. osztály
1. helyezés
Kiss Róbert
4. b
Felkészítő tanár:
Szabóné Balogh Irén
3. osztály
1. helyezés
Sánta Dóra
3. a
Felkészítő tanár:
Murmann-né Nagy-Pál Anasztázia

Newton Kupa

2017. november 24. 

Eredmények

FIZIKA
2. helyezés
Klumzer IstvánFelkészítő tanár:
Vida Miklós
INFORMATIKA
3. helyezés
Czicza SzabolcsFelkészítő tanár:
Augusztinyi Gyula
MATEMATIKA
4. helyezés
Korponai CsanádFelkészítő tanár:
Megyei Zsuzsanna
CSAPATBAN
2. helyezés

A csapat

Klumzer István

Czicza Szabolcs

Korponai Csanád

Bolyai Matematika Csapatverseny

Országos döntő, 2017. november 18. 

Eredmények

8. osztály
27. helyezés
4 “gyök”-érKlumzer István, Korponai Csanád,
Szabolcs Soma, Vass Gábor
Felkészítő tanár: Megyei Zsuzsanna
7. osztály
30. helyezés
Nyerő 4sBánfi Péter, Mészáros Laura,
Tombor Kitti, Varga Sára
Felkészítő tanár: Megyei Zsuzsanna

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Megyei forduló, 2017. november 10. 

Eredmények

4. osztály
1. helyezés
országos döntős

Agyacska Manócska

Buzási Sára,
Czibulya Anna Lili,
Ferenczi Zsombor,
Szabó Mátyás

Felkészítő tanár:
Katonáné Rosta Hedvig
4. osztály
3. helyezés

Okoska Kobakocska

Horváth Szabolcs,
Lenner Vanda,
Sárompek Virág,
Tóth Benedek

Felkészítő tanár:
Katonáné Rosta Hedvig
8. osztály
1. helyezés
országos döntős

Törtetők

Horváth Zoltán,
Matyi Dorina,
Szabolcs Soma,
Vass Gábor

Felkészítő tanár:
Sári Tünde

Illyés Gyula körzeti vers-és prózamondó verseny

2017. november 16.

 
Ferenczi Zsombor
(4. a) 

1. helyezés

Felkészítő pedagógus: Katonáné Rosta Hedvig
Kiss Róbert
(4. b) 

3. helyezés

Felkészítő pedagógus: Szabóné Balogh Irén
Tombor Kitti
(7. a) 

2. helyezés


Felkészítő pedagógus: Polgárné Pósch Judit

Bolyai Matematika Csapatverseny

Megyei forduló, 2017. október 13. 

Eredmények

8. osztály
1. helyezés
országos döntős
4 “gyök”-ér Klumzer István, Korponai Csanád,
Szabolcs Soma, Vass Gábor
Felkészítő tanár: Megyei Zsuzsanna
7. osztály
1. helyezés
országos döntős
Nyerő 4s Bánfi Péter, Mészáros Laura,
Tombor Kitti, Varga Sára
Felkészítő tanár: Megyei Zsuzsanna
6. osztály
3. helyezés
Matekgirls Hajas Réka, Horváth Lara,
Móricz Diána, Pátri Maja
Felkészítő tanár: Polgárné Varga Erika